Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD Indien 18/1900-tal,
rektangulär, på svarvade ben, lös glasskiva, byggd av dörr, längd 153 cm, bredd 84 cm, höjd 49 cm
Åldersrelaterat slitage, skador, glasskiva naggad
755684
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här