Nikolai Klodt oljemålning
Valmis
2020-05-17
755690
| Korkein tarjous | 5 400 EUR |
| Arviointi | 4 000 EUR |
NIKOLAI KLODT (1865-1918) sommarlandskap, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 37,5x48,5 cm