Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, betsat trä, höjd ca 122 cm

Stötmärken bruks och åldersrelaterat slitage

755692

2020-04-03