Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, buddha, 1900-tal, träskuren, bemålad, höjd ca 53, bredd 35 cm
Slitage, sprickor
755693
2020-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här