Skulptur buddha träskuren 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, buddha, 1900-tal, träskuren, bemålad, höjd ca 53, bredd 35 cm

Slitage, sprickor

755693

2020-03-31