Konstantin Alexeievich Korovin gouache

Klubbat för:

6 400 EUR

Utropspris

3 500 EUR

KONSTANTIN ALEXEIEVICH KOROVIN (1861-1939) paradis, signerad samt daterad 1900, gouache, bildyta 24x68 cm

755694

2020-05-17