Klubbat för:
6 400 EUR
Utropspris
3 500 EUR
KONSTANTIN ALEXEIEVICH KOROVIN (1861-1939) paradis, signerad samt daterad 1900, gouache, bildyta 24x68 cm
755694
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här