Karmstol England

Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England
Karmstol England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, England, fanérad i mahogny, stoppad sits och rygg, delvis djuphäftad, sitthöjd ca 48 cm

Smärre skador, sitsen med smärre fläck

755699

2020-03-30