Sidobord
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets första hälft, hjulförsedd, genombruten kantdekor, höjd ca 68, diameter 59 cm
Lös dekordel medföljer, skada på sargdekor, störmäreken, bruks och åldersrelaterat slitage
755701
2020-04-03