Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-talets första hälft, hjulförsedd, genombruten kantdekor, höjd ca 68, diameter 59 cm

Lös dekordel medföljer, skada på sargdekor, störmäreken, bruks och åldersrelaterat slitage

755701

2020-04-03