Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, brittiska, 1700-talets andra hälft, signerad Joyner, London (John Joyner), boxlås, avgängbar pipa, kolv med silveringläggningar, pipa med proof-marks, längd ca 21 cm

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

755705

2020-05-24