Ljuskrona rokoko 1700-tal

Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal
Ljuskrona rokoko 1700-tal

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSKRONA, stomme i mässing, 1700-tal, rokoko, sex ljusarmar, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 75, diameter 48 cm

Ljuspipor och manschetter borrade för el, flera prismor med nagg, kompletterad

755719

2020-03-31