Soffa Kofos Larsen

Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen
Soffa Kofos Larsen

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

B KOFOD LARSEN, soffa, OPE, 1960-tal, svart skinnklädsel, lösa plymåer, underrede fanérat i valnöt, längd ca 190 cm

Brukslitage

755768

2020-03-30