Rene Magritte etsning

Rene Magritte etsning
Rene Magritte etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÉNÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967): "Bladörnar" signerad i trycket samt i blyerts, 294/350, bildytan ca 31x47 cm

755770

2020-04-03