Tom Krestensen akvarell

Tom Krestensen akvarell
Tom Krestensen akvarell
Tom Krestensen akvarell
Tom Krestensen akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM KRESTESEN (född 1927): Motiv med hus och träd, signerad samt daterad 1956, akvarell, ca 33x41 cm

755773

2020-04-03