Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, signerad v Schantz, provtryck, litografi, bildmått 19x32 cm

saknar glas

755786

2020-04-04