Spegel med konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, dekor i pastellage, förgylld, konturerad marmorskiva, spegelns mått ca 158x77, bordets mått höjd 79, 77x30 cm

Pastellageskador

755829

2020-03-30