Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Bumling", golvlampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, grönlackerad plåt och stålrör, höjd ca 120 cm
Ringraster saknas, brukslitage, smärre ytskador
755847
2020-04-04