Josef Frank Svenskt Tenn modell 2085

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, vägghyllor, 1 par, valnöt, modell 2085, Svenskt Tenn, höjd ca 71, 32x17 cm

Smärre slitage, bakstycken med fanerbortfall

755862

2020-03-31