Anatomiska modeller

Anatomiska modeller
Anatomiska modeller
Anatomiska modeller
Anatomiska modeller
Anatomiska modeller
Anatomiska modeller
Anatomiska modeller
Anatomiska modeller

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANATOMISKA MODELLER, 2 st, bestående av tandrad och hjärta, delvis öppningsbara, bemålat trä och gips

Smärre slitage, små spridda skador i material

755866

2020-04-04