Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PIEDESTAL med KRUKA, jugend, tidigt 1900-tal, delbar, stämplad i godset, fajans, höjd ca 79 cm
Zustandsbeschreibung
Ett nagg på piedestalens övre, inre kant, smärre slitage
755869
2020-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner