Väggtelefon LM Ericson

Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, Kungliga Telegrafverkets Verkstad, märkt TELEGRAFVERKETS VERKSTAD NYNÄSHAMN, 1900-talets första hälft, mässing och bakelit, höjd 22 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

755872

2020-04-06