Strömbergshyttan vaser

Strömbergshyttan vaser
Strömbergshyttan vaser

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, Strömbergshyttan, underfångsteknik, klar glasmassa med dekor i underfång av bruntonat- och violett glas, signerade Strömberg resp. Strömbergshyttan , höjd 7-25 cm

Smärre repor samt en vas med litet nagg

755875

2020-04-04