Oljemålning Andreas Meschke

Oljemålning Andreas Meschke
Oljemålning Andreas Meschke
Oljemålning Andreas Meschke
Oljemålning Andreas Meschke
Oljemålning Andreas Meschke
Oljemålning Andreas Meschke

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS MESCHKE (samtida), "Brödernas", olja på duk, signerad, 36 x 58 cm

755891

2020-04-05