Runt bord

Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord
Runt bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, rund glasskiva, fot i svartlackad metall, höj- och sänkbar, H ca 74 cm, Diam ca 100 cm

Repor och bruksslitage, lös gummilist till metallfoten medföljer

755896

2020-04-06