Klubbat för:
7 600 SEK
4 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989), "The Red Shoes", ur serien Contes d´Andersens, 1960-tal, signerad Dali, färglitografi, bildstorlek ca 55x38 cm
Ej examinerad ur ram
755907
2020-04-04