Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

7 600 SEK

4 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989), "The Red Shoes", ur serien Contes d´Andersens, 1960-tal, signerad Dali, färglitografi, bildstorlek ca 55x38 cm

Ej examinerad ur ram

755907

2020-04-04