Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): komposition, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad, ca 40x34 cm

755928

2020-04-04