Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981), komposition, ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1964-68, signerad Baertling, numrerad 62/300, färgserigrafi, bildmått 35x17 cm
755942
2020-04-03