Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, Möllers Armatur, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd 127 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fot med mindre bucklor, ej funktionstestad.
755955
2020-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner