Golvlampa Möllers Armatur Eskilstuna

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, Möllers Armatur, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd 127 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fot med mindre bucklor, ej funktionstestad.

755955

2020-04-06