Tråg allmoge

Tråg allmoge
Tråg allmoge
Tråg allmoge
Tråg allmoge
Tråg allmoge
Tråg allmoge

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÅG, 3 st, allmoge, 1800-tal, målat trä, mått 87x45x23, 90x50x23 och 91x59x23 cm

Åldersrelaterat slitage med torrsprickor

755961

2020-04-04