Tråg allmoge
Vollendet
2020-04-04
755964
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TRÅG, 2 st, allmoge, 1800-tal, varav 1 med ådermålad utsida och målad insida, mått 78x42x21 och 88x44x20 cm
Åldersrelaterat slitage med torrsprickor