Taklampa
2020-04-04
755968
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, kupa i färgat glas, kopp och fäste i mässing, höjd ca 117 cm (med kedja)
Bruksslitage, funktionstestad, SAK garanterar ej funktionen ,