Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets senare del, industridesign, plåt bemålad i klargrön kulör, sitthöjd 45 cm
Slitage, avskavd färg, områden med rost
755979
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här