Stolar industridesign

Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign
Stolar industridesign

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets senare del, industridesign, plåt bemålad i klargrön kulör, sitthöjd 45 cm

Slitage, avskavd färg, områden med rost

755979

2020-04-09