Allmoge

Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge
Allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMLING ALLMOGEFÖREMÅL 8 dlr, 1800-1900-tal, 3 vävspännare, formar, askar, skål mm, stora skålens diam ca 46 cm

åldersrelaterat slitage

755984

2020-04-09