Fruktknivställ

Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ
Fruktknivställ

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

FRUKTKNIVSTÄLL, jugend, tidigt 1900-tal, 12 st knivar, nysilver, knivarna stämplade C G Hallberg, höjd ca 24 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

756012

2020-04-04