Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
FRUKTKNIVSTÄLL, jugend, tidigt 1900-tal, 12 st knivar, nysilver, knivarna stämplade C G Hallberg, höjd ca 24 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
756012
2020-04-04