Arthur Percy Landskapsmotiv

Arthur Percy Landskapsmotiv
Arthur Percy Landskapsmotiv
Arthur Percy Landskapsmotiv
Arthur Percy Landskapsmotiv
Arthur Percy Landskapsmotiv
Arthur Percy Landskapsmotiv

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976), olja på duk, Landskapsmotiv, signerad och daterad (otydlig) Percy -, mått ca 55x46 cm

756036

2020-04-04