Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976), olja på duk, Landskapsmotiv, signerad och daterad (otydlig) Percy -, mått ca 55x46 cm
756036
2020-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här