Höganäs gulglaserad keramik

Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik
Höganäs gulglaserad keramik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGANÄS, 5 dlr, gulglaserad keramik, 1800-tal, höjder ca 10-29 cm

Skador, lagningar

756049

2020-04-01