Servietter Drakmönstret Signe Sohlman

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE SOHLMAN, "Drakmönstret", formgiven 1876, 11 servetter, linnedamast, broderat monogram (W för Wachtmeister), ca 60x60 cm

Skador: Lagningar, slitage, fläckar

756062

2020-03-31