Akvarell med brodyr Kina

Akvarell med brodyr Kina
Akvarell med brodyr Kina
Akvarell med brodyr Kina
Akvarell med brodyr Kina

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL MED BRODYR, på papper, Kina, 1800-tal, motiv av dykande gäss vid vass, ca 120x43 cm

Omfattande skador

756073

2020-03-31