Harry Latos akvarell/gouache

Harry Latos akvarell/gouache
Harry Latos akvarell/gouache
Harry Latos akvarell/gouache
Harry Latos akvarell/gouache
Harry Latos akvarell/gouache
Harry Latos akvarell/gouache

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

HARRY LATOS (Frankrike, född 1945): "Vid Plagen", olja på duk, signerad och daterad Harry Latos 72, ca 41x32 cm

756087

2020-04-04