Snapsglas

Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas
Snapsglas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNAPSGLAS S k klumpaglas, 24 st, 1800/1900-tal, snarlika, höjd 10-11 cm

slitage

756089

2020-04-09