Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
WILLIAM SOLENBERG (1906-1980): motiv med fågel på grankvist, signerad samt daterad W. Solenberg 1968, olja på duk, 35x28 cm
756090
2020-04-04