Okänd konstnär, pojke med kanin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, motiv föreställande pojke med kanin i famnen, monogramsignerad samt daterad 1931, mått ca 44x51 cm

756091

2020-04-04