Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, kuverttallrikar, buljongkoppar, 12+8 st., porslin, Danmark, 1900-talets mitt, dekor av grön bård, diameter ca 12-27 cm
Nagg, ifyllt nagg
756098
2020-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här