Bengt Lindström litografi
2020-04-04
756099
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad samt numrerad 406/500, bladmått ca 31x24,5 cm