Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad samt numrerad 406/500, bladmått ca 31x24,5 cm

756099

2020-04-04