Claes Folcker färglitografier
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAES FOLCKER (född 1940), färglitografier (2 st), motiv: Skeppsholmen och Strömkajen, signerade Claes Folcker, numrerade 142/365, samt 119/365, bildmått ca 72x41 cm
Ej examinerade ur ram
756101
2020-04-04