Antanas Kmieliauskas etsning

Antanas Kmieliauskas etsning
Antanas Kmieliauskas etsning
Antanas Kmieliauskas etsning
Antanas Kmieliauskas etsning
Antanas Kmieliauskas etsning
Antanas Kmieliauskas etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANTANAS KMIELIAUSKAS, "Atgimimas", färgetsning, blyertssignerad Antanas Kmieliauskas 1991, betitlad, épreuve d´artiste, 54x68 cm

Ej examinerad ur ram

756108

2020-04-06