Fåtölj 1800-tal

Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJ, senempire, 1800-talets första hälft, valnöt, delvis skuren dekor, klädd i rosa textil, bakre ben med hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 34 cm

Skador och slitage, justeringsspak saknas

756114

2020-04-01