Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VINGLAS 1800/1900-tal, snarlika modeller, totalt 23 dlr fördelat på 10+8+5, höjd ca 11-15 cm
slitage
756128
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här