Vinglas

Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VINGLAS 1800/1900-tal, snarlika modeller, totalt 23 dlr fördelat på 10+8+5, höjd ca 11-15 cm

slitage

756128

2020-04-09