Snurfåtölj

Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj
Snurfåtölj

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJ med PALL, 1960-tal, dynor klädda med brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

756130

2020-04-06