Pesh Kabz

Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz
Pesh Kabz

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PESH KABZ, indo-persisk, 18/1900-tal, fäste i ben, klinga med förstärkt rygg, textilklädd balja med mässingsbeslag, längd 38 cm

Avbruten spets, slitage

756146

2020-04-03